Publiceringsdatum: 2026-03-04
Har du övervägt att arbeta inom data/it-branschen? Nu har du chansen att börja jobba som systemutvecklare/programmerare hos Avaron AB. Om du vill arbeta heltid hos Avaron AB, har de just nu en tjänst tills vidare som kan passa dig.
Denna tjänst finns tillgänglig i Linköping som är tjänsteorten. Avaron AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom systemutvecklare/programmerare. Kolla in deras lediga tjänst för att se om du har vad som krävs. Bli en del av Avaron AB genom att ansöka till jobbet som systemutvecklare/programmerare senast tisdag den trettioförsta mars 2026.
Avaron AB är ett växande konsultbolag som matchar din spetskompetens med marknadens mest intressanta uppdrag och erbjuder en plattform där din utveckling står i centrum.
Om uppdragetDu blir en del av ett utvecklingsteam som tar fram mjukvara till industriella 2D/3D-kameror med inbyggd bildanalys. Rollen passar dig som vill arbeta nära hårdvara, skriva robust och underhållbar kod i C/C++ och bidra i ett moget arbetssätt med CI och tydliga utvecklingsflöden. Du samarbetar även med kollegor inom en större organisation där dokumentation och kommunikation sker på engelska.
ArbetsuppgifterVåra tjänster kan komma att tillsättas innan sista ansökningsdag, då vi hanterar ansökningarna löpande. Vi rekommenderar dig därför att söka så snart som möjligt.
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Avaron AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5591754279 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Systemutvecklare/Programmerare |
| Yrkesområde | Data/IT |
Avaron AB söker en person till denna tjänst som systemutvecklare/programmerare med placerings i Linköping. Om det låter intressant att arbeta som systemutvecklare/programmerare hos Avaron AB skickar du in din ansökan senast 2026-03-31.
Källa: Arbetsförmedlingen
Nexer AB söker en person till tjänsten som mjukvaruutvecklare i Linköping.
2026-01-26
Mer infoProfessional Galaxy AB söker en person till tjänsten som mjukvaruutvecklare i Linköping.
2026-03-06
Mer infoMäss Support i Sverige AB söker en person till tjänsten som fjärrbilsförare i Linköping.
2026-02-24
Mer info