Asbestsanering

Publiceringsdatum: 2026-05-27

Är du på jakt efter en karriär inom sanering och renhållning? En möjlighet har öppnat upp för dig att börja arbeta som asbestsanerare hos Probaco Hjulsbro Sanering i Linköping AB. Vill du arbeta heltid hos Probaco Hjulsbro Sanering i Linköping AB? Just nu letar de efter någon som vill ha en tjänst 3 månader – upp till 6 månader.

Denna tjänst finns tillgänglig i Linköping som är tjänsteorten. Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos Probaco Hjulsbro Sanering i Linköping AB i rollen som asbestsanerare så har de just nu två lediga tjänster som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Här är chansen att bli en del av Probaco Hjulsbro Sanering i Linköping AB och jobba som asbestsanerare! Ansök senast fredag den tjugosjätte juni 2026.


Jobbannons

Asbestsanering inkl. särskild utbildning och 1-2 års erfarenhet.

Övrig rivning efter framförallt brand- och vattenskador.

Om jobbet

Antal tjänster2
ArbetstidHeltid
FöretagsnamnProbaco Hjulsbro Sanering i Linköping AB
LönFast månads- vecko- eller timlön
Omfattning3 månader – upp till 6 månader
Organisationsnummer5566670575
Typ av anställningTidsbegränsad anställning
YrkeAsbestsanerare
YrkesområdeSanering och renhållning

Ansökan

Probaco Hjulsbro Sanering i Linköping AB söker två personer till denna tjänst som asbestsanerare med placerings i Linköping. Om det låter intressant att arbeta som asbestsanerare hos Probaco Hjulsbro Sanering i Linköping AB skickar du in din ansökan senast 2026-06-26.

Källa: Arbetsförmedlingen

Relaterade jobb

kock till en libanesisk restaurang

Proasia AB söker en person till tjänsten som kock à la carte i Linköping.

2026-05-21

Mer info

UMS Skeldar söker System Safety Engineer i Linköping

UMS Skeldar Sweden AB söker en person till tjänsten som it-säkerhetsanalytiker i Linköping.

2025-12-18

Mer info

Revisionsmedarbetare till RTL Ekonomi och Revision!

Klara Consulting Rekrytering och Interim AB söker en person till tjänsten som revisor i Linköping.

2025-12-18

Mer info